Jeansburg Ресторан в Києві

Дизайн ресторану JEANSBURG об’єднує функціональність Urban Style з елементами Bauhaus та естетики Jeans Casual Style.

Проект реалізований в студентському районі Києва на більш ніж 228 квадратних метрах, задуманий як ідеальне місце сніданків та обідів для прогресивної молоді з навчальних корпусів та гуртожитків, декількох профільних вузів, що знаходяться на близькій відстані від обраної для ресторану локації, а у вечірній період ресторан сімейного типу. Творче меню закладу охоплює концепцію європейської кухні, принципи сезонів та кулінарних імпровізацій.

Настрій стихійних подорожей з відсутністю правил і меж для отримання вражень від пізнання навколишнього світу став джерелом натхнення для створення інтер’єру цього ресторану.
Бург – англо-німецька основа для позначення міста, яка часто зустрічається у географічних назвах світу. Світу, де у кожного міста та місцевості є своя атмосфера, свої локальні традиції від їжі до стилю життя та побуту, при цьому джинсова культура останнього століття об’єднала цей багатогранний світ в єдиний соціальний простір. Велика кількість оформлених в багетні рами, мап з різноманітними планами міст-бургів, створили графічний ритм із позначок вулиць, районів та кварталів, проводячи паралелі з клаптевістю та одночасно цілісністю в стилістиці Баухаус.

В якості загального знаменника кольорової палітри інтер’єру, обрана багата палітра відтінків, натхнених природою, шавлії, меду та чорнильного синього.
Архітектура отриманого нами в роботу приміщення перетворила інтер’єр так само, як меню перетворює ресторан. Найбільшим дизайнерським викликом для проекту був нестандартний видовжений і звужений простір майбутнього ресторану, що складався з приміщень різного розміру і висоти. Тому важливо було запропонувати рішення, яке поєднало б усі зали і приміщення та інтегрувало дизайн в узгоджене, відмінне ціле.

Ресторан має велику залу при вході з окремим баром виконаним за принципом функціонального розташування. Бар є ідейним центром ресторану з просторовим видом на великі видовжені вікна. Вітражні фільтри на вікнах заповнили кольоровими відблисками в просторі залів, постійно змінюючи світлові сценарії ресторану. Стільці біля барної стійки є прикладом сучасного дизайну. А ось столи і м’які меблі в залі розроблені дизайнерським бюро Дениса Кутняхова і зроблені на замовлення відбулись стильоутворюючими елементами дизайну закладу.
Великий або «Барний зал» є ідеальним місцем для проведення зустрічей та сімейних урочистостей.
Суміжний барному залу став видовжений зал, який отримав проектну назву « Купе-вагон » пропонуючи більш приватну атмосферу, діалог для приватних зустрічей і бізнес ланчів, дає можливість насолодитися спокійними розмовами, надаючи певну закритість від оточуючих відвідувачів закладу.
«Еркер зал» є ідейним продовженням попередніх залів з тою відмінністю, що має він більші просторові габарити і знаходиться на значному віддаленні від головного входу ресторану і зони бару. Наявність великої кількості живих тропічних рослин надає йому потужний естетичний ефект.

– Я хотів створити цілісний інтер’єр зі справжньою емоцією вільних мандрівників по містах і країнах в дусі Travel & Food … Текстура, технологічна простота і підбір матеріалів стали ключовим фактором для вирішення задуму… автор проекту Денис Кутняхов

Архітектурне розпланування залів, виконане головним архітектором проекту Ігорем Чудо забезпечило неперевершену акустику та високі показники по ефективному споживанню та заощадженню енергії в закладі за рахунок дизайнерських керамогранітних опалювальних панелей, які стилістично вписались в концепцію інтер’єру.

Отдельные кусочки стекла собираются в профилях по технологии TIFFANY, где витражные модули оборачиваются по очереди медной фольгой, раскладываются как полотно мозаики и спаиваются оловянным припоем в единую витражную картину. Эта технология позволяет достичь максимальной надежности и безопасности в эксплуатации витражных изделий KUTNAGLASS

Тепло та затишок забезпечують меблі, метою яких є надання максимального комфорту відвідувачам. Розроблені нашим бюро та виготовлені під замовлення в майстернях PRIDE Group меблеве оздоблення та обробка поверхонь столів з стильним декором, дерев’яні 3D панелі під масло восковим покриттям, та грубий не шліфований арт-бетон з вмонтованими декоративними клепками лого закладу. Кольорова схема чорного, глибокого синього та цитрусово-жовтого кольору створюють диференціацію серед поверхонь.


Окрім кольорової гами інтер’єру, фактур матеріалів та текстур стін, дизайн виграє від оригінальної системи освітлення.
Представлена в ресторані серія вітражних ламп над стійкою бару, створених на замовлення по авторським ескізам Денис Кутняхова і виготовлених вручну українськими майстрами студії сучасного скла KUTNAGLASS, також світильники купольної форми з внутрішнім латунним покриттям надали золотавих рефлексів та теплої, затишної атмосфери ресторану в цілому. Турбота про деталі та гра світла на основі контрасту між неонами та вишуканими світильниками, джинсові тканини диванних груп та велика кількість живих рослин врівноважують простір, створюючи єдину світлову палітру.
При оформленні санвузлів максимальну функціональність і просторість додали бронзові дзеркала.

Освітлення, кольорове оформлення, арт-бетонні стіни, нестандартна діагональна розкладка плитки та тематичні постери в стилі поп-арту створюють особливу вінтажну атмосферу.

08130, Київ
Велика кільцева дорога
Петропавлівська Борщагівка,
вул. Шкільна, 20б