Розкіш озера Маджоре та гостинність з 1863 року.


Дизайнерський огляд – GRAND HOTEL DES ILES BORROMÉES & SPA на озері Маджорі.

Під час мого перебування на озері Маджоре в місті Стреза, скористався чудовою можливістю відвідати, славетний  Grand Hotel Des Ilês Borromées.

Це той самий Гранд Готель – де у вересні 1918 року Ернест Хемінгуей у віці 19 років, відновлювався після травм, першої світової війни. Згадуючи красу цієї місцевості,  Хемінгуей  розмістив частину свого роману «Прощай зброя» цьому Готелю.

Назва Grand Hotel des Iles Borromées стала тоді відомою у всьому світі.  Готель став привілейованим притулком для тих, хто все ще мав шанс уникнути тої війни в передгір’ях Швейцарських Альп.

Дуже автентичний з бароковим «присмаком», готель з більш ніж 150 річною, славетною історією, заслуговує на вивчення його інтер’єрної та екстер’єрної спадщини.

Інтер’єри Гранд Готелю, наповнені старовинними, трохи “втомленими” від часу,  позолоченими деталями, розкішними картинами і трохи потертими килимами.

Але це, аж ніяк не погіршує розкішного шарму Гранд Готелю.

Особливою «родзинкою», є виставка римських та грецьких раритетів, а також антикварні колекції, розписи та скульптурні декори з вітражами і мозаїчними підлогами.

Унікальний бароковий портал та кнопка ліфту готелю то особливий вінтажний шик.

Старий сад з басейном епохи арт-деко і невеликим ставком, наповненим величезними золотими рибками, а також дивовижна композиція зі статуями і фонтаном створюють неповторну атмосферу розкішної елегантності.

 

 

08130, Київ
Велика кільцева дорога
Петропавлівська Борщагівка,
вул. Шкільна, 20б